UWAGA!zwiń

Uwaga na fałszywe wiadomości e-mail ? hakerzy podszywają się pod Orange Polska

Odnotowaliśmy przypadki dostarczania wiadomości e-mail dotyczących faktury od nadawcy podszywającego się pod Orange Polska. Informacje o tym, jak rozpoznać fałszywą wiadomość i jak chronić się przed działaniem oszustów, znajdziesz na www.cert.orange.pl. Sprawa nie wymaga zgłoszenia do Orange.

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

tu znajdziesz odpowiedzi na pytania i wymienisz się doświadczeniem

wątek został zamknięty

Pakiet 100mb

 •  

  Pakiet 100mb (14.03.2013, 08:36)

  Witam, wczoraj aktywowałem w\w pakiet sprawdzalem stan pakietu zostalo mi 35 mb ? nie korzystałem z zadnej aplikacji transfer danych zostal juz wcześniej wylączony nie wiem jakim sposobem tak się stąło ,dzien rozliczeniowy jest 23 kazdego miesiąca ,i teraz coraz bardziej jestem za tym aby więcej nie podpisywac juz zadnej umowy z orange a jetsem juz ponad 8 lat.

 •  

  Odp: Pakiet 100mb (14.03.2013, 14:16)

  to jest odpowiedź na post:

  Witam, wczoraj aktywowałem w\w pakiet sprawdzalem stan pakietu zostalo mi 35 mb ? nie korzystałem z zadnej aplikacji transfer danych zostal juz wcześniej wylączony nie wiem jakim sposobem tak się stąło ,dzien rozliczeniowy jest 23 kazdego miesiąca ,i teraz coraz bardziej jestem za tym aby więcej nie podpisywac juz zadnej umowy z orange a jetsem juz ponad 8 lat.  W ofercie abonamentowej, w przypadku aktywacji pakietu dodatkowego w trakcie trwania cyklu rozliczeniowego, wartość pakietu otrzymujesz proporcjonalnie do pozostałych dni cyklu rozliczeniowego. To samo dotyczy opłaty - zostanie naliczona za okres od dnia aktywacji do ostatniego dnia cyklu.

aktualnie na forum znajduje się 1096 gości i 19 zalogowanych użytkowników