Kontakt do moderatorówrozwiń

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

tu znajdziesz odpowiedzi na pytania i wymienisz się doświadczeniem

Zmiana taryfy w trakcie trwania umowy!! Pomocy!

•  

Zmiana taryfy w trakcie trwania umowy!! Pomocy! (16.02.2013, 11:41)

Dogrzebałam się informacji na swoim koncie , że w każdym momencie trwania umowy mogę zmienić swój plan taryfowy. Z Delfina(39,90zł) na Smart Plan Multi(49.90zł)  Nigdzie jednak nie mam informacji na jakich jest to zasadach. Obawiam się tylko, że od dnia kiedy zmienię plan taryfowy automatycznie zostanie wydłużony okres umowy.  Bardzo proszę o jakąkolwiek informację 

•  

Odp: Zmiana taryfy w trakcie trwania umowy!! Pomocy! (16.02.2013, 13:02)

to jest odpowiedź na post:

Dogrzebałam się informacji na swoim koncie , że w każdym momencie trwania umowy mogę zmienić swój plan taryfowy. Z Delfina(39,90zł) na Smart Plan Multi(49.90zł)  Nigdzie jednak nie mam informacji na jakich jest to zasadach. Obawiam się tylko, że od dnia kiedy zmienię plan taryfowy automatycznie zostanie wydłużony okres umowy.  Bardzo proszę o jakąkolwiek informację 

zmiana planu taryfowego jest bezpłatna i nie wpływa na czas trwania bieżącej umowy.

Oferta zmieni się w ostatnim dniu cyklu rozliczeniowego, zaś na drugi dzień, czyli od nowego cyklu, otrzymasz środki wg. nowej oferty.

Oczywiście stracisz prezenty z Delfina, a zyskasz prezenty ze Smart Plan Multi. Nie będzie możliwości powrotu do Delfina oraz do końce umowy nie będzie można zmniejszyć abonamentu.

•  

Odp: Zmiana taryfy w trakcie trwania umowy!! Pomocy! (16.02.2013, 15:42)

mam panterę II za 89,90 a chciałabym zmniejszyc abonam na 49.90 czy mozna?czy mozna to zrobic samemu na stronie tu co jest u nich?i czy wysokosc zmiejszonego abonamentu jest wtedy naliczana od nowego okresu rozliczeniowego. umowe zawarłam w sierpniu na 24m-ce.dzieki za odpowiedz

•  

Odp: Zmiana taryfy w trakcie trwania umowy!! Pomocy! (16.02.2013, 15:52)

mam panterę II za 89,90 a chciałabym zmniejszyc abonam na 49.90 czy mozna?czy mozna to zrobic samemu na stronie tu co jest u nich?i czy wysokosc zmiejszonego abonamentu jest wtedy naliczana od nowego okresu rozliczeniowego. umowe zawarłam w sierpniu na 24m-ce.dzieki za odpowiedz

W trakcie trwania umowy nie ma możliwości zmniejszenia abonamentu.

•  

Odp: Zmiana taryfy w trakcie trwania umowy!! Pomocy! (21.04.2013, 12:27)

a na taki sam o warosci tej samej 

•  

Odp: Zmiana taryfy w trakcie trwania umowy!! Pomocy! (21.04.2013, 18:10)

a na taki sam o warosci tej samej 

To wszystko zależy od oferty, którą posiadasz. Napisz z jakiej na jaką ofertę chcesz zmienić.

•  

Odp: Zmiana taryfy w trakcie trwania umowy!! Pomocy! (29.04.2013, 10:28)

A czy istnieje możliwość( i jak to zrobić), by zmienić taryfę z abonamentu na mix??? Zostało mi jeszcze ponad rok do zakończenia umowy, a z powodu wyjazdu za granicę, gdzie za każde wykonane lub odebrane połączenie muszę dodatkowo płacić do abonamentu, którego nie mam nawet możliwości wykorzystać, przez co telefon tylko leży bezużytecznie i płacę miesięcznie 45zl :/ 

•  

Odp: Zmiana taryfy w trakcie trwania umowy!! Pomocy! (29.04.2013, 13:09)

A czy istnieje możliwość( i jak to zrobić), by zmienić taryfę z abonamentu na mix??? Zostało mi jeszcze ponad rok do zakończenia umowy, a z powodu wyjazdu za granicę, gdzie za każde wykonane lub odebrane połączenie muszę dodatkowo płacić do abonamentu, którego nie mam nawet możliwości wykorzystać, przez co telefon tylko leży bezużytecznie i płacę miesięcznie 45zl :/ 

+

Zgodnie z Regulaminem, nie ma takiej możliwości.

Jednak możesz przesłać pismo do BOK w tej sprawie z opisem sytuacji, a może się uda. Powodzenia :D

•  

Odp: Zmiana taryfy w trakcie trwania umowy!! Pomocy! (28.08.2013, 09:31)

wzialem niedawno abonament w orange smart plan halo/na rozmowy za 59,90zl w promocji -30% na caly abonament czyli place 41,93zl. mam takze nielimitowane rozmowy w sieci prze 6msc i 30min do wszystkich przez 12msc. chcialbym przesjsc na smart plan multi za 69,90zl gdyz potrzebuje internet. i tu moje pytania: czy zmieniajac taryfe utrzymam wszytskie rabaty? czyli bede placil 69,90zl-30%=48.93zl? czytalem ze jest mozliwosc przejscia na wyzszy abonament bez wydluzania umowy.

•  

Odp: Zmiana taryfy w trakcie trwania umowy!! Pomocy! (28.08.2013, 11:49)

Witam, posiadam Pelikan II 39,90. Umow podpisalam jakos w kwietniu. chcialabym zmienić plan taryfowy na Pelikan II 59.90. Czy mogę to zrobić sama poprzez orange.pl czy muszę udać się do salonu?
    Czy po ewentualnej zmianie online przyjdą do mnie jakieś nowe dokumenty do podpisania?

aktualnie na forum znajduje się 836 gości i 33 zalogowanych użytkowników